WIANEK  30 CM Z MCHU CHROBOTKA I SZYSZEK na DRZWI BOHO
search
  • WIANEK  30 CM Z MCHU CHROBOTKA I SZYSZEK na DRZWI BOHO

WIANEK 30 CM Z MCHU CHROBOTKA I SZYSZEK na DRZWI BOHO

105,68 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze

WIANEK Średnica : 30 cm +/-

Dekoracja 100% naturalna, wykonana z wysokiej jakości mchu chrobotku najwyższej jakości premium, oraz szyszkami.

Nowoczesna dekoracja ściany do każdego wnętrza.

Mech na wianku jest zaimpregnowany, długowieczny i bezobsługowy, nie wymaga podlewania i pielęgnacji, jest bezpieczny dla zdrowia.

Mech chrobotek to porost leśny, który aby mógł długo cieszyć nasze oko na ścianie lub w kompozycjach z mchu, jest poddany procesowi stabilizacji i barwiony.

Przed wykonaniem obrazu mech jest starannie oczyszczany, następnie selekcjonowany i wybierane są najładniejsze kępki, aby efekt końcowy był jak najlepszej jakości.

Ilość

Mech chrobotek to porost leśny, który aby mógł długo cieszyć nasze oko na ścianie lub w kompozycjach z mchu, jest poddany procesowi stabilizacji i barwiony.

Przed wykonaniem WIANKA mech jest starannie oczyszczany, następnie selekcjonowany i wybierane są najładniejsze kępki, aby efekt końcowy był jak najlepszej jakości.

Wianek wykonany jest starannie i estetycznie.

Najważniejsze cechy mcha chrobotek:

Antystatyczny - nie zbiera kurzu.

Hipoalergiczny - bezpieczny dla alergików.

Bezobsługowy - nie trzeba go podlewać, przycinać, potrzebuje zwykłej domowej wilgotności, może być używany także w łazienkach.

Dźwiękochłonny- charakteryzuje się dużym współczynnikiem izolacji akustycznej.

Uspokaja - sprawia uczucie bliskości z naturą, jest bardzo miły w dotyku.

Mech chrobotek ma właściwości higrometryczne, czyli po jego stanie możemy poznać czy w naszym mieszkaniu lub biurze jest prawidłowa wilgotność.

Jeżeli powiesisz taki obraz w pokoju i za jakiś czas okaże się, że mech jest suchy i sztywny oznacza to, że wilgotność w tym pomieszczeniu spadła poniżej 40%.

Gdy zastosujemy dodatkowe nawilżanie i wilgotność powietrza wzrośnie, porost stanie się miękki.

Pomaga zredukować stres i zmęczenie, działa uspokajająco, odprężająco i dodaje energii.

Optymalna wilgotność 40% - 60%. Dekorację można zamontować za pomocą taśmy montażowej lub kleju montażowego dostępnych w każdym markecie budowlanym. wykonany ręcznie z stabilizowanego chrobotka reniferowego - nawet po długim czasie nie zmieni swojej barwy i nie wyschnie, ponieważ wystarczy mu wilgoć z powietrza

podkład to wianek ze słomy mech chrobotek w każdym kolorze jest rośliną farbowaną cena dotyczy

1 sztuki Staramy się, aby każda sztuka była identyczna, jednak z uwagi na to, że jest to produkt wykonany ręcznie i z naturalnych materiałów, każdy egzemplarz jest unikalny, a wymiary mogą się minimalnie zmieniać (1-1,5cm). Czas wysyłki 2-3 dni robocze

MECH-009
100 Przedmioty
Komentarze (0)